Aile Sağlık Merkezi,  Akbük Koyu,  Akyaka,  Alışveriş ,  Apart Otel,  Azmak Akarsuyu,  Azmak Tur Tekneleri,  Bşb Otobüs Tarifesi,  Bugün,  Çınar,  Deniz,  Doğa,  Doğal Güzellikler,  Duyurular,  Eczane,  Eşsiz Doğal Canlılar,  Geleneksel Evler,  Gezi Tur Tekneleri,  Gökova Körfezi,  Günaydın,  Haberler,  Havaş Otobüs Tarifesi,  Her Dakikası Ayrı Bir Tablo,  Jandarma,  Kahvaltı,  Kıyılar,  Liman Mendirek,  Maden İskelesi,  Marketler,  Muhtar,  Mutaş Otobüs Tarifesi,  Nostalji,  Orman Kampı,  Pazar Yeri,  Plaj,  Restoranlar,  Rüzğar Sörfü ,  Sedir Adası,  Seyahat,  Sokaklar,  Su Altı Dünyası,  Tarih Zaman Yolculuğu,  Tatil ,  Tatil Resimleri,  Tüplü Dalış ,  Uçurtma Sörfü,  Yaşam,  Yürüyüş

Akyaka Haberler Duyurular

Akyaka’nın turizm tanıtımına katkımızın olması için çalışmalarına başladığımız, akyakalife.com, blog sayfamızda kayıtlı kişi ve kuruluşlar ile Akyaka’yı ziyaret eden misafirlerimizi 365 gün 7/24 online iletişim halinde tutmak ve Akyaka’yı doğal güzellikleri yanı sıra insan ilişkilerinin sıcaklığını Dünya’ya duyurmak için yaptığımız Akyakalife aktif halde çalışmaktadır.

Akyakalife.com blog sayfamızı incelediğinizde Akyaka mahallesinin güncel ve kapsamlı rehberi olarak Dünya’ya açılan penceresi olduğunu göreceksiniz.

Akyaka’da çoğu kişi ve kuruluşların kendilerine ait web sayfaları olmasına rağmen, web üzerinde arama motorlarının sıralamalarında web sayfalarında ilk sıralarda gözükmemekte ve fark edilmemektedir.

Akyakalife.com blog sayfamızın web üzerindeki performansı 7/24 takip edilmekte ve tüm arama motorlarında ilk üçüncü sırada görünmesi sağlanmaktadır. Bu çalışma için her dakika web üzerinde analiz yapılmakta ve çalışmalar aralıksız sürdürülmektedir.

Akyakalife.com blog sayfamız kişi ve kuruluşların web üzerindeki performans isimleri kendilerine ait kategorilerde gözükmekte ve ziyaret edenlerin aradıkları katagorilerde direk karşılarına çıkmaktadır.

Akyakalife.com blog sayfamıza kayıtlı kişi ve kuruluşların verdikleri bilgiler Akyaka Rehberini ziyaret edenler tarafından izlendiği gibi, sayfalarda verdiğimiz link ile kişi ve kuruluşların kendi özel web sayfalarına ulaşmaları mümkün olmaktadır. Ayrıca sayfalardaki iletişim maili ile direk ulaşmak, mobil telefon whatsapp aracılığı ile direk iletişim imkanına sahiptirler.

Akyakalife.com blog sayfamıza kişi ve kurumların duyurmak istedikleri haberleri kendi verdikleri bilgiler doğrultusunda günlük, haftalık ve aylık olarak yayınlamaktadır.

Akyakalife.com blog sayfamız üzerinde yayınlanan haberler ve duyurular, kayıtlı kişi ve kurumlara bedelsiz sağlanmaktadır.

Sonuç, amaç, Akyaka doğal güzelliklerini Dünya’ya duyurmak Akyaka’ya gelen misafirlerimizi memnun ederek gelecek yıllarda tekrar ziyaret etmelerini sağlamaktır.

Akyakalife.com 2022 yılını Akyaka için başarılı geçmesini temenni eder, teşekkür ederiz

Akyaka Sakin Huzurlu

Bu çalışma hobi amaçlıdır, görselerini göndermek isteyen kişi ve kuruluşlardan ücret talep edilmez

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir